آپلود عکس رایگان و دائمی
 
 
تاریخ :  ۱۳٩٠/٧/۱۸
نویسنده : 

وقتی سال 1381 وارد یکی از بهترین دانشگاه­های کشور شدم و تحصیل در رشته مهندسی مورد علاقه خود را شروع کردم، هیچ­گاه به ذهنم هم خطور نمی­کرد که روزی برای فرزندان مستعد و تیزهوش ایران زمین وبلاگی رو بسازم تا با مراجعه به اون و حل سوالاتش، قوی بشن و راحتتر بتونن توی آزمون ورودی مدارس برتر شرکت کنن. حالا که سال­ها از اون دوران گذشته، کار و تلاش برای آموزش مردان و زنانی کوشا که با رشد خودشون کشور عزیزمون رو به اوج پله­های ترقی می­رسونن رو برتر از تولید و صنعت می­دونم.

دوره راهنمایی می­تونه سکوی پرتاب دانش­آموزان برای پیشی گرفتن از رقبای هم سن و سال باشه. این سال­ها آمار و ارقام نتایج آزمون­های ورودی دبیرستان­های تیزهوشان و نمونه دولتی و مدارس برتر غیردولتی (که حتی برخی از آن­ها از مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در کسب نتایج برتر پیشی گرفتن) نشون داده دانش­آموزانی که توی دوره راهنمایی در سطح بالاتری آموزش دیده­اند و مباحث کتاب درسی را عمیق ­تر آموخته و تمرین کردن و توانایی ترکیب مباحث مختلف و تجزیه و تحلیل بهتری را بدست آوردن، نتایج درخشانی دارن و چنین دانش­آموزانی در عرصه­های المپیاد و پژوهش موفقیت بیشتری کسب می­کنن.

حالا روی حرف ما اول با شما دانش آموزان دوره راهنمایی مخصوصا بچه های سال سومه که از حالا باید برای این آزمون ها که توی خرداد سال بعد برگزار میشه آماده بشن. بعدش روی صحبتمون با اولیای پیگیر آشنا با اینترنته بیان و این سوالها رو دانلود کنن و با بچه ها کار کنن. سری اول سوالات مربوط به مبحث اعداد اول و مقسوم علیه هستش. 5 تا سواله ولی برای آشنایی با سبک سوالای مطروحه تو این وبلاگ مناسبه. اونا رو از لینک زیر دانلود کنین:

http://s2.picofile.com/file/7156196769/Seri_1_Prime_numbers_Q.pdf.html:: برچسب‌ها: مشاوره برای انتخاب مدارس برتر, دبیرستان انرژی اتمی،سلام،علامه طباطبایی،تیزهوشان
هدف این وبلاگ ارائه سوالات و نکات درسی مهم و مشاوره برای آزمونهای ورودی مدارس برتر است. همچنین ارائه مشاوره، سوالات و اخبار المپیاد های علمی را از اینجا بگیرید.
  ::