آپلود عکس رایگان و دائمی
 
 
تاریخ :  ۱۳٩۱/٥/٢۱
نویسنده : 

دبیرستانهای علامه حلی و فرزانگان وابسته به سازمان استعدادهای درخشان وزارت آموزش و پرورش هستند.  دانش آموزان هر ساله با شرکت در آزمون ورودی می توانند شانس خود را برای تحصیل در این دبیرستانها امتحان کنند. سازمان استعدادهای درخشان مدارس را در مقطع راهنمایی هم به همین نام اداره میکند. اکثر دانش آموزان مدرسه راهنمایی حلی به طور مستقیم وارد دبیرستان علامه حلی 1(معروف به حلی مرکز، واقع در چهار راه لشکر) میشوند و از آزمون ورودی عمومی تنها افراد کمی پذیرفته می شوند.

در طول سالهای پیشین دبیرستان علامه حلی 1 توانسته مدالهای کشوری و جهانی بسیاری را کسب نماید. اما نکته حائز اهمیت در مورد دبیرستان های حلی این است که پیگیری های آموزش این مراکز نسبت به دبیرستانهای غیرانتفاعی هم سطح نظیر انرژی اتمی و مجموعه مدارس سلام بسیار کمتر است و تعداد دانش آموزان آنها بسیار بالاتر می باشد و در نتیجه دانش آموزان بسیار نخبه این مراکز بار اصلی این افتخارات را بدوش میکشند.

به نقل از سایت wikipedia تعداد دانش آموزان حلی 1 در سال تحصیلی 91-90 در حدود 850 نفر بوده و این یعنی 190 نفر به ازای هر پایه تحصیلی. لذا تعداد مدالهای بالای این دبیرستان نشان از قدرت برتر دبیرستان های غیردولتی هم سطح نیست. لذا اگر به دنبال پیگیری و خدمات آموزشی، مشاوره ای و فرهنگی خاص هستید این دبیرستان ها را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

 

 

برای دریافت سوالات سطح بندی شده(ساده، متوسط و سخت) جهت ورود به دبیرستان های انرژی اتمی، علامه حلی، سلام و علامه طباطبایی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

 

لینک دریافت سوالات

لینک دریافت آموزش و نکته ها:: برچسب‌ها: مشاوره برای انتخاب مدارس برتر, دبیرستان انرژی اتمی،سلام،علامه طباطبایی،تیزهوشان
هدف این وبلاگ ارائه سوالات و نکات درسی مهم و مشاوره برای آزمونهای ورودی مدارس برتر است. همچنین ارائه مشاوره، سوالات و اخبار المپیاد های علمی را از اینجا بگیرید.
  ::