آپلود عکس رایگان و دائمی
 
 
تاریخ :  ۱۳٩۱/٥/٢٩
نویسنده : 

مجتمع آموزشی علامه طباطبایی از از واحدهای راهنمایی و دبیرستانی زیر تشکیل شده است:

1- دبیرستان علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

2- دبیرستان علامه طباطبایی واحد ادونس

3- راهنمایی و دبیرستان علامه طباطبایی واحد آبشناسان 1 و 2

4- راهنمایی و دبیرستان علامه طباطبایی واحد میرداماد

5- دبیرستان علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

6- دبیرستان علامه طباطبایی واحد ملاصدرا

7- راهنمایی علامه طباطبایی واحد فرمانیه

در پایان خرداد ماه هر سال تعداد زیادی از دانش آموزان در آزمون ورودی دبیرستانهای علامه طباطبایی شرکت می کنند. معمولا این آزمون یکجا و در واحد آبشناسان برگزار می شود که سروصدای زیادی هم به پا می کند. قبولی در دبیرستانهای علامه طباطبایی وابسته به نمره قبولی دانش آموز شماست و تعیین کننده محل نهایی قبولی بر عهده واحد برگزاری آزمون دبیرستان علامه طباطبایی است. معمولا دانش آموزان برتر جذب واحدهای کارگر و ادونس می شوند و دانش آموزان دیگر در واحدهای دیگر پذیرفته می شوند. کیفیت کار آموزشی و دو واحد ذکر شده با واحدهای دیگر تفاوت دارد و معمولا با کیفیت تر و بالاتر است.

مجتمع علامه طباطبایی دارای سایت اینترنتی بسیار قوی است که هر بازدیدکننده ای را جذب این سایت می نماید. (چه دانش آموزان و چه معلمان)

از نقاط ضعف دبیرستان علامه طباطبایی جذب تعداد بالای دانش آموزان در برخی واحدهای خود می باشد. مثلا طبق شنیده ها حتی تا 180 دانش آموز در یک پایه وارد واحد آبشناسان شده اند که مطمئنا پیگیری های آموزشی را دچار چالش خواهد نمود.

واحد کارگر و ادونس دبیرستان علامه نتایج خوبی دارد و هر ساله در تقسیم مدال های کشوری و جهانی دارای سهم خاصی بوده است.

پیشنهاد می شود در صورت انتخاب این دبیرستان به عنوان یکی از گزینه های انتخاب حتما واحد قبول شده را مورد ارزیابی کامل قرار دهید.

 

 

 

برای دریافت سوالات سطح بندی شده(ساده، متوسط و سخت) جهت ورود به دبیرستان های انرژی اتمی، علامه حلی، سلام و علامه طباطبایی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

 

لینک دریافت سوالات

 

 

 


 

لینک دریافت آموزش و نکته ها:: برچسب‌ها: مشاوره برای انتخاب مدارس برتر, دبیرستان انرژی اتمی،سلام،علامه طباطبایی،تیزهوشان
هدف این وبلاگ ارائه سوالات و نکات درسی مهم و مشاوره برای آزمونهای ورودی مدارس برتر است. همچنین ارائه مشاوره، سوالات و اخبار المپیاد های علمی را از اینجا بگیرید.
  ::