آپلود عکس رایگان و دائمی
 
 
تاریخ :  ۱۳٩۱/٥/٢٩
نویسنده : 

مجموعه مدارس سلام حال امروز متشکل از دبیرستان و مدارس راهنمایی و دبستان هستند. چون تعداد آنها زیاد است همه را نام نمیبرم اما قدیمی تر ها را به ترتیب حروف الفبا نام میبرم:

1- دبیرستان پسرانه سلام ایران زمین

2- دبیرستان پسرانه سلام تجریش

3- دبیرستان پسرانه سلام صادقیه

4- دبیرستان پسرانه سلام دیباجی

5- دبیرستان دخترانه سلام ونک

6- و دیگر مدارس که با یک جستجوی ساده در اینترنت و نوشتن "دبیرستان سلام" همه را میابید.

افتخارات و دستاوردهای این دبیرستان ها کاملا در سایت های آنها نمایان است. اما به طور مختصر باید گفت رشد کیفیت آموزشی و فرهنگی این مدارس و تربیت دانش آموزان قوی با حضور آنها در المپیادهای کشوری و جهانی و کنکور سراسری و جشنواره خوارزمی کاملا واضح و روشن است. 

باید گفت این مدارس با همکاری دبیرستان انرژی اتمی یک باشگاه المپیاد را تاسیس نموده اند که از بهترین کادر المپیاد کشور و نیز مشاوران مجرب المپیاد بهره می گیرند. انتخاب دبیرستان برای شرکت در آزمون ورودی و ثبت نام در آنها به عهده شماست. و شما با شرکت در آرمون ورودی یکی از انها می توانید در صورت پذیرش دبیرستان مقصد در آن دبیرستان ثبت نام نمایید. 

موسس دبیرستان های سلام جناب آقای سعد حجاریان (مدیر دبیرستان انرژی اتمی) است. دبیرستانهای سلام با مدیریت قوی ایشان کنترل می شوند و به طور مستقل فعالیت می کنند اما تمام سغی بر این است که کیفیت کار در آنها یکسان باشد که تا حد زیادی هست.

 تعداد دانش آموزان جذب شده به این مدارس در سال اول دبیرستان کم است و در تنیجه کنترل آموزشی فرهنگی و انضباطی بالایی را در این مدارس خواهید یافت. یکی از نقاط ضعف این مدارس فضای کوچک آموزشی برخی از آنها میباشد

 

برای دریافت سوالات سطح بندی شده(ساده، متوسط و سخت) جهت ورود به دبیرستان های انرژی اتمی، علامه حلی، سلام و علامه طباطبایی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

لینک دریافت سوالات

 


لینک دریافت آموزش و نکته ها

  :: برچسب‌ها: مشاوره برای انتخاب مدارس برتر, دبیرستان انرژی اتمی،سلام،علامه طباطبایی،تیزهوشان
هدف این وبلاگ ارائه سوالات و نکات درسی مهم و مشاوره برای آزمونهای ورودی مدارس برتر است. همچنین ارائه مشاوره، سوالات و اخبار المپیاد های علمی را از اینجا بگیرید.
  ::