آشنایی با مدارس برتر ایران (دبیرستان انرژی اتمی)

دبیرستان پسرانه سازمان انرژی اتمی از شناخته شده ترین و پرافتخارترین مدارس ایران است و شاید امروز به راحتی بتوان از آن به عنوان بهترین مدرسه ایران نام برد. دبیرستان انرژی اتمی در منطقه امیرآباد شمالی واقع شده است.

دبیرستان انرژی اتمی در سالهای اخیر هم در بخش کنکور و هم در بخش المپیادها افتخارات بسیاری را کسب کرده که برخی از انها در سال 1390 و 1391 عبارتند از:

1- کسب 2 مدال طلای کشوری و 2 مدال جهانی طلا و نقره ریاضی 

2- کسب 3 مدال طلای المپیاد  کشوری و 2 مدال جهانی نقره و  برنز فیزیک 

3- کسب یک مدال طلای المپیاد کشوری و یک مدال جهانی برنز شیمی

4- کسب رتبه های 2 و 5 در رشته تجربی کنکور سال 1391

5- کسب 10 رتبه زیر 50 و 50 رتیه زیر 1000 در کنکور سراسری 1391.

6- کسب میانگین رتبه 800 با حضور تقریبا 70 دانش آموز در پایه چهارم(این همون غیر ممکنیه که ممکن شده) 

و ...............................(خیلی زیاده افتخاراتش)

علاوه بر اینها دبیرستان در کسب مقامهای فرهنگی و ورزشی نیز بسیار قوی ظاهر می شود و از فضای بسیار مناسبی برای ورزش و تفریح برخوردار است.

بهتر است تا برای ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی از شروع بهمن ماه هر سال اقدام نمایید و برای قبولی در آزمون ورودی آن که آزمونی پیچیده و دشوار است از تابستان مطالعه کتابهای مخصوص آزمون ورودی را شروع کنید. همچنین می توانید در کلاس های آموزشگاهی شرکت کنید یا از معلم خصوصی مناسب و باتجربه بهره بگیرید که من دومی را پیشنهاد می کنم. البته کلاسهای آمادگی آزمون مدارس سلام را که در بهمن هر سال شروع می شود را از دست ندهید.

 

برای دریافت سوالات سطح بندی شده(ساده، متوسط و سخت) جهت ورود به دبیرستان های انرژی اتمی، علامه حلی، سلام و علامه طباطبایی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

لینک دریافت سوالات
لینک دریافت آموزش و نکته ها

 

/ 3 نظر / 507 بازدید
محمد پورغلامی

سلام آپ آپ آپم بیا ببین بد نمی گذره خوشت اومد نظر یادت نره www.mohammadporgholami.persianblog.ir

rose

Dokhtarone ham dare?

اميد

آخه چرا إز خودت حرف در مياري كي گفته انرژي اتمي پر افتخار ترينه تعداد مدال هاي اون حتي نزديك تعداد مدال هاي حلي ١ تهران هم نمي رسه