آشنایی با مدارس برتر (دبیرستان های سلام)

مجموعه مدارس سلام حال امروز متشکل از دبیرستان و مدارس راهنمایی و دبستان هستند. چون تعداد آنها زیاد است همه را نام نمیبرم اما قدیمی تر ها را به ترتیب حروف الفبا نام میبرم:

1- دبیرستان پسرانه سلام ایران زمین

2- دبیرستان پسرانه سلام تجریش

3- دبیرستان پسرانه سلام صادقیه

4- دبیرستان پسرانه سلام دیباجی

5- دبیرستان دخترانه سلام ونک

6- و دیگر مدارس که با یک جستجوی ساده در اینترنت و نوشتن "دبیرستان سلام" همه را میابید.

افتخارات و دستاوردهای این دبیرستان ها کاملا در سایت های آنها نمایان است. اما به طور مختصر باید گفت رشد کیفیت آموزشی و فرهنگی این مدارس و تربیت دانش آموزان قوی با حضور آنها در المپیادهای کشوری و جهانی و کنکور سراسری و جشنواره خوارزمی کاملا واضح و روشن است. 

باید گفت این مدارس با همکاری دبیرستان انرژی اتمی یک باشگاه المپیاد را تاسیس نموده اند که از بهترین کادر المپیاد کشور و نیز مشاوران مجرب المپیاد بهره می گیرند. انتخاب دبیرستان برای شرکت در آزمون ورودی و ثبت نام در آنها به عهده شماست. و شما با شرکت در آرمون ورودی یکی از انها می توانید در صورت پذیرش دبیرستان مقصد در آن دبیرستان ثبت نام نمایید. 

موسس دبیرستان های سلام جناب آقای سعد حجاریان (مدیر دبیرستان انرژی اتمی) است. دبیرستانهای سلام با مدیریت قوی ایشان کنترل می شوند و به طور مستقل فعالیت می کنند اما تمام سغی بر این است که کیفیت کار در آنها یکسان باشد که تا حد زیادی هست.

 تعداد دانش آموزان جذب شده به این مدارس در سال اول دبیرستان کم است و در تنیجه کنترل آموزشی فرهنگی و انضباطی بالایی را در این مدارس خواهید یافت. یکی از نقاط ضعف این مدارس فضای کوچک آموزشی برخی از آنها میباشد

 

برای دریافت سوالات سطح بندی شده(ساده، متوسط و سخت) جهت ورود به دبیرستان های انرژی اتمی، علامه حلی، سلام و علامه طباطبایی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

لینک دریافت سوالات

 


لینک دریافت آموزش و نکته ها

  

/ 2 نظر / 483 بازدید
مهدی

سلام دوست من عیدت مبارک وبلاگ قشنگی داری دوست من من هم وبلاگی دارم که دران دیگردوستانی که تمایل دارن تبادل لینک کنن رو لینک می کنم اگه شماهم موافقی من رو به عنوان دورهک دانلود ثبت کن وبعدا خبرم کن تابا چه عنوانی لینکت کنم. موفق وسربلند باشید منتظر حضورشماهستم حتی بایک نظر.

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345409761.6